Rabobank Clubkas Campagne

Stem op onze club bij de Rabobank Clubkas Campagne! 

Rabobank Het Haringvliet organiseert in 2019 weer de Rabobank Clubkas Campagne. Die actie is dé manier voor verenigingen en stichtingen om geld in te zamelen voor de clubkas. Ook onze club doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?

Ben jij klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan tussen 22 februari en 11 maart 2019 op onze club en steun daarmee onze clubkas! Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit voorjaar op onze rekening stort.

Als lid van Rabobank Het Haringvliet krijg je rond 22 februari per post een stemcode toegestuurd. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/hhv.

Dus vergeet niet te stemmen op onze club!

rabo campagne